3000’in üzerinde değerli yatırımcı bizimle kazandı

render_4 (5)
Yeni dairelerimiz satışta!
8 Temmuz 2015
2_743x1050
HADIMKÖY PROJEMİZ BAŞLADI !!!
13 Nisan 2022
Tümünü Göster
kadioglu-yatirim

KADIOĞLU EMLAK & İNŞAAT’ ı tercih ederek yatırımlarına yön veren 3000’in üzerinde değerli müşterisi, dürüstlük ve memnuniyet adına verdiğimiz sözlerin en açık kanıtıdır.

KADIOĞLU EMLAK & İNŞAAT müşterilerine sunduğu bölgeleri uzun süren araştırmalar sonucu bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve yatırım uzmanları yardımıyla büyük bir titizlikle seçer. Hem aldığı arsa üzerine hemen ev yaparak oturmak isteyenler, hem de arsasını uzun vadeli yatırım aracı olarak kullanılacak müşterileri için en doğru seçimi yapar. Bu süreçte gösterdiği profesyonel çaba, KADIOĞLU’ na bir arsa satıcısından çok arsa üreticisi kimliği kazandırmıştır. KADIOĞLU’nun 13 yıl içinde özenle seçerek müşterilerine sunduğu bölgelerin bugüne kadar kazandıkları yüksek değer, yaptığı tercihlerin doğruluğunu çoktan kanıtlamıştır.

Sektöründe yerleşmiş birçok ezberi bozan bakış açısıyla “Arsa”yı temel yatırım araçlarından biri haline getirmeyi hedeflemesinin yanı sıra inşaat sektöründe de “Yenileşimci” düşünceleriyle yeni bir soluk olma yolunda hızla ilerlemektedir.