HAKKIMIZDA


KADIOĞLU
EMLAK & İNŞAAT

KADIOĞLU EMLAK & İNŞAAT, 2002’den bu yana sürdürdüğü dürüst hizmet anlayışı, müşterilerinin yatırım yapma planları için gösterdiği titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığı isabetli adımlarla emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri olmayı başarmıştır.Gerek satışını gerçekleştirdiği bölgelerin artan değeri, gerekse referansı olan müşterilerinin duyduğu memnuniyet, Kadıoğlu emlak & inşaat ’a sektöründe özel bir yer kazandırmıştır.

KADIOĞLU EMLAK & İNŞAAT, uzun yıllardır sürdürdüğü profesyonel çabalar sonucunda arsa yatırımı ve daire yatırırımı konusunda sektöründe yerleşmiş birçok ezberi bozmuştur. KADIOĞLU EMLAK & İNŞAAT’ ı tercih ederek yatırımlarına yön veren 3000’in üzerinde değerli müşterisi, dürüstlük ve memnuniyet adına verdiği sözlerin en açık kanıtıdır. Müşterilerine sunduğu bölgeleri uzun süren araştırmalar sonucu bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve yatırım uzmanları yardımıyla büyük bir titizlikle seçer. Hem aldığı arsa üzerine hemen ev yaparak oturmak isteyenler, hem de arsasını uzun vadeli yatırım aracı olarak kullanılacak müşterileri için en doğru seçimi yapar. Bu süreçte gösterdiği profesyonel çaba, KADIOĞLU’ na bir arsa satıcısından çok arsa üreticisi kimliği kazandırmıştır. KADIOĞLU’ nun 13 yıl içinde özenle seçerek müşterilerine sunduğu bölgelerin bugüne kadar kazandıkları yüksek değer, yaptığı tercihlerin doğruluğunu çoktan kanıtlamıştır. Sektöründe yerleşmiş birçok ezberi bozan bakış açısıyla “Arsa”yı temel yatırım araçlarından biri haline getirmeyi hedeflemesinin yanı sıra inşaat sektöründe de “Yenileşimci” düşünceleriyle yeni bir soluk olma yolunda hızla ilerlemektedir.

KADIOĞLU EMLAK & İNŞAAT, Müşterilerinin bölge hakkındaki tüm sorularını; konusunda deneyimli müşteri temsilcileri, yatırım uzmanları ve profesyonel 3D planlar yardımı ile cevaplamaktadır. Özel servis araçları ile bölgeye düzenlediği günlük turlar sayesinde bölgenin yakından tanınmasını sağlamaktadır. Tüm arsalar; bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve profesyonel yatırım uzmanlarının hazırladığı tüm planların tamamlanmasının ardından satılmakta ve arsa alan müşterilerine arsalarının diledikleri zaman yüksek getirilerle satabilmeleri için destek vermektedir.


KALİTE ŞARTLARIMIZ

"13 yıldır sözümüz söz, imzamız Kadıoğlu'' çünkü; Kadıoğlu Emlak & İnşaat'ın ilk kurulduğu günden bu yana en önemli özelliği olan "sözünü tutma" bizim için en değerli miraslardan biri. Bugüne kadar hiçbir gerekçe ile sözümüzden dönmedik ve tüm projelerimizi, imzalanan sözleşmede taahhüt ettiğimiz zamanlarda tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. Kat karşılığı satın aldığımız binaların toprak sahiplerini de, yeni binadan konut alanları da, hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmadık. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiriyor, yasal süreçlere birebir uyuyoruz. Binalarını bize teslim eden toprak sahiplerinin yeni binaları bitene kadar en iyi şekilde isteklerini yerine getiriyor, binayı boşaltmalarından, yeni binaya geçene kadarki kiraları ile arsanın inşaat süresi içindeki vergilerini ödüyoruz. İsmimiz güven ile özdeşleştiği için en büyük sermayemizin de güven olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Bizi tercih edenler verilen sözün yerine getirileceğini ve müşteri memnuniyetinin daima öncelikli olduğunu biliyorlar. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla güven temeli üzerine kurup geliştirdiğimiz ilişkiler, başarımızdaki en önemli etkendir.
Deneyimin uzmanlığı başarıyı getiriyor. Emlak ve İnşaat sektöründeki 13 yılı aşkın deneyimin getirdiği uzmanlıkla, daima daha iyisini vermek için çalışıyoruz. Ben, Özkan KADI olarak her projenin tüm aşamalarında bizzat başında bulunuyor, konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimle birlikte projeleri yürütüyorum. Projelerimizi üretirken, binanın bulunduğu bölgenin yapısına, semtin dokusuna, arsa ve daire sahiplerinin isteklerine, zevklerine uygun çözümler sunuyoruz.
Kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Yaptığımız binanın, temelinden çatısına, iç tasarımından dış cephesine kadar standartların üzerinde özel malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Vitra, Franke, Lineadecor, Siemens, Grohe, Çanakkale Seramik ve Seranit gibi kalitesini kanıtlamış markalarla işbirliği yapıyoruz. Tamamladığımız projelerin tüm iç tasarımlarını yaparak, beyaz eşyalarına kadar yerleştirerek sahiplerine teslim ediyoruz. Sunduğumuz 3 yıllık garanti süresinde müşterilerimizin her türlü sorununa ücret talep etmeden çözüm üretiyoruz.
Güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz. Bir konut satın almak ya da kiralanmak istendiğinde, İstanbul'daki deprem gerçeğini dikkate almak artık bir zorunluluk. Belediyenin önerdiği yapı denetim şirketleriyle çalışarak mevcut deprem yönetmeliğine uygun binalar inşa ediyoruz. Binanın zemin etüt raporu ve statik projesini de müşterilerimizle paylaşarak herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Dayanıklılık konusunda tereddütleri olan müşterilerimiz olursa, bir üniversiteden getirdikleri uzmanlarla tüm projemizi, raporlarımızı paylaşarak, incelemelerinde işbirliği yapıyoruz. Hatta beton numunesi aldırarak inceleme için gerekli kurumlara da iletebilmelerini de sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, güvenli yaşam alanları yarattığımız için de, daha bina yapımına başlamadan daireleri satabiliyoruz. Müşterilerimize ilk ve en önemli tavsiyemiz; binanın deprem yönetmeliğine uygun yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırmanız ve kararınızı ona göre vermenizdir.
Geçmişe bağlı bir kuruluş olarak elbette orijinal semt dokusuna zarar vermeden onu koruyor, değerlerimizin geleceğe taşınmasına yardımcı oluyoruz. Semtin özelliklerini koruyarak bulunduğumuz bölgeyi çevre dokusuna uyumlu, dayanıklı, şık, prestijli yapılarla güzelleştiriyoruz. Özel tasarımlı binalarla çevrenin korunup güzelleştirilmesine katkıda bulunduğumuza inanıyorum. Geçmişin izlerini taşıyan ama günümüz şehir hayatına da uygun, konforlu yapıları inşa ediyoruz. Yaptığımız binalar şık olmanın yanı sıra, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile takdir topluyor. "Butik inşaat" anlayışı ile her yapıya uygun hazırladığımız özel projelerimizi bina sahipleri ile birlikte geliştirip, konut alıcılarının da fikirlerini alarak tamamlıyoruz.
Bina sahiplerinin ve konut alıcılarının farklı istek ve beklentilerini karşılayan bir hizmet anlayışına sahibiz. İçinde hayat barındırmayan beton bloklar satmak yerine, kişiye özel yaşam seçenekleri sunuyor, insanların içinde yaşamaktan keyif alacakları mekanlar üretiyoruz. Bu yüzden de istek ve hayallere hitap eden yapılar oluşturmayı tercih ediyoruz. Profesyonelce tasarlanan lüks dairelerin iç dekorasyonunu müşterilerimizin beklenti ve talepleri ile şekillendiriyoruz. Malzeme seçimlerini, ücretsiz iç mimari danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşterilerimize bırakıyoruz. Bizden konut satın almayı veya kiralamayı düşünen müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile tüm isteklerini bizimle paylaşabiliyor, evlerini istedikleri gibi dekore edebiliyorlar.
Projelerimiz, bina sahipleri için önemli bir yatırım aracı özelliği taşıyor ve müşterilerimiz daima kazanıyor. Çünkü biz, yıkıp yeniden yaptığımız her binaya artı değer katıyoruz. Müşterilerimizin bizim uzmanlığımıza teslim ettikleri eski binaları yenilerek sıfırlıyor, değerinin artmasını sağlıyoruz. Bir binayı inşa ederken kayıp alanları da projemizde en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Müşterilerimizin daha büyük metrekarelerde yaşama imkanı elde etmesini sağlıyoruz. Doğru karar veren ve ödedikleri fiyatın karşılığını her şekilde alan müşterilerimiz, yatırımlarının değerinin kısa sürede katlanarak arttığını görüyorlar. Uzun yıllardır İstanbul'un belli başlı semtlerinde verdiğimiz hizmet, insanlarda güven duygusu yarattı. Sadece yıkım ve inşa sırasında değil, satış sonrasında da daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Müşterilerimiz yıllar önce yaptığımız inşaatlarda bile herhangi bir sorun yaşarsa çözümünü gerçekleştiriyoruz. Geçen zamanın bir önemi yok; müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Titiz çalışma prensiplerimizden taviz vermeden, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden güç alarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz, sürdüreceğiz.
 

EMLAK İLANLARIMIZI GÖRDÜNÜZ MÜ?


Arnavutköy'ün en çok kazandıran arsa ve daire ilanlarını görmek için tıklayın.


İLANLARIMIZ